TheReformersEstate
Ελαιών, 15, Κηφισιά Ελλάδα, 14564, Κηφισιά (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
Χρήστος Κοσμάς
+302108074252
Mobile: +306974264215
Email: info@thereformersestate.gr
Οικόπεδο προς πώληση Αδάμες (Οικισμός Γράμμος - Φοίνικας) (Κηφισιά)
€ 500.000, 735 τ.μ.
Κωδ. Μεσίτη:
1007
Κωδ. Αναζήτησης:
19866673
| Γη |
Οικόπεδο |
| Τιμή |
€ 500.000 |
| Εμβαδόν (τ.μ.) |
735 τ.μ. |
| Τιμή ανά τ.μ. |
€ 680 |
| Περιοχή |
Αδάμες (Οικισμός Γράμμος - Φοίνικας) (Κηφισιά) |
| Ζώνη |
Οικιστική ζώνη |
| Συντελεστής δόμησης |
0.6 |
| Εντός σχεδίου πόλεως / ρυμοτομικού σχεδίου |
Ναι |
| Συντελεστής κάλυψης |
40% |
- Επιπρόσθετα στοιχεία:
- Γωνιακό,
- Θέα,
- Κλίση: Επίπεδο,
- Προσανατολισμός: Ανατολικοδυτικός,
- Πρόσβαση από: Άσφαλτο,
- Προσόψεως,
|
Περιγραφή:
Πωλείται Προνομιακό Οικόπεδο 735 τ.μ. στις Αδάμες Κηφισιάς (Γράμμου Φοίνικα)Πωλείται οικόπεδο 735 τ.μ. σε εξαιρετικό και ήσυχο σημείο στις Αδάμες Κηφισιάς. Το ακίνητο βρίσκεται σε μια περιοχή ιδανική για οικογένειες, καθώς προσφέρει άμεση πρόσβαση σε σχολεία, νηπιαγωγείο, πάρκο και γυμναστήριο. Διαθέτει επίσης εξαιρετική σύνδεση με την αγορά, τα ΜΜΜ και την Εθνική Οδό.Δυνατότητα Διαχωρισμού:Το οικόπεδο μπορεί να διαχωριστεί σε δύο αυτόνομα τμήματα των 367,5 τ.μ. έκαστο.Τιμή για το μισό οικόπεδο (367,5 τ.μ.)...