TheReformersEstate
Ελαιών, 15, Κηφισιά Ελλάδα, 14564, Κηφισιά (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
Χρήστος Κοσμάς
+302108074252
Mobile: +306974264215
Email: info@thereformersestate.gr
Οικόπεδο προς πώληση Στροφύλι (Κηφισιά)
€ 220.000, 263 τ.μ.
Κωδ. Μεσίτη:
1006
Κωδ. Αναζήτησης:
19866665
| Γη |
Οικόπεδο |
| Τιμή |
€ 220.000 |
| Εμβαδόν (τ.μ.) |
263 τ.μ. |
| Τιμή ανά τ.μ. |
€ 837 |
| Περιοχή |
Στροφύλι (Κηφισιά) |
| Συντελεστής δόμησης |
0.4 |
Περιγραφή:
Πωλείται Οικόπεδο 263 τ.μ. στην Πολιτεία. Πωλείται οικόπεδο επιφάνειας 263 τ.μ. στην περιοχή της Πολιτείας. Πρόκειται για ένα οικοπεδο ιδανικό για την ανέγερση πολυτελούς μονοκατοικίας. Μια σπάνια ευκαιρία σε μια από τις πιο αριστοκρατικές και ήσυχες γειτονιές των βορείων προαστίων.